Artykuły

Stowarzyszenie „Kobiet Aktywnych” – Lipiany „Wioska Smaków” zakończyło realizację projektu pn. „Pita Smakowita”.
Projekt realizowany był w ramach programu Działaj Lokalnie we współpracy z Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności, Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Fundacją Wrzosowa Kraina.
W ramach projektu „Pita Smakowita”, który trwał od 01.08.2017 do 02.11.2017 zostały zorganizowane działania:
- festyn „Bałkańskie Święto Pity” , na który w ramach projektu zostały zakupione nagrody rzeczowe oraz puchary w Konkursie ”Na najsmaczniejszą Pitę z dynią”.

Stowarzyszenie „Kobiet Aktywnych” Serdecznie Zaprasza mieszkańców Powiatu Bolesławieckiego na warsztaty pieczenia Pity które odbędą się 27.10.2017r. o godzinie 18.00 w świetlicy wiejskiej w Lipianach. Warsztaty są bezpłatne, ilość osób jest ograniczona dlatego prosimy o zgłoszenia telefoniczne pod numer 697083429 do dnia 26.10.2017r.
Działania będą realizowane dzięki udziałowi w projekcie „ Pita - Smakowita”.

30 września 2017r. w Lipianach -Wiosce Samków odbyły się pierwsze w tym roku warsztaty z cyklu "Pita Smakowita".
Projekt realizowany w ramach programu Działaj Lokalnie we współpracy z Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności, Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Fundacją Wrzosowa Kraina.
Podczas warsztatów uczestnicy uczyli się wyrabiać ciasto na Pitę bałkańską, zawijać ciasto oraz mogli spróbować różnych rodzai farszów na słodko i na słono.

Strony